SMILEPOINT partnerský program pre dentistov

Kozshutterstock_138700625metické bielenie zubov sa okrem salónov krásy stáva príťažlivým aj pre dentistov, ako nová obchodná príležitosť na rožšírenie, doplnenie ich odbornej činnosti.
Smilepoint Dentist Partner Program ponúka silnú alternatívu oproti bieleniu zubov pomocou vysoko koncentrovaného peroxidu vodíka.

Systém kozmetického bielenia zubov Smilepoint garantuje dodražanie všetkých príslušných predpisov EÚ a prísnych noriem Slovenska (CPNP registrácia výrobkov, balenie, záruka kvality, nezávislý odborník – chemický inžinier v oblasti kozmetických prípravkov), potom centrálne poskytuje aj podporu v oblasti logistiky, marketingu a PR.

Vedecké zázemie – mechanizmus pôsobenia:

Spomedzi súčasne dostupných technológií sa považuje za jedno z najúčinnejších a najbezpečnejších kozmetické bielenie zubov na báze osvetlovacej technológie.
Prístroj Futura 2400™ používaný v systéme Smilepoint franchise vyhovuje smernici č. 93/42/EGK Európskeho parlamentu o lekárskych pomôckach, ako aj príslušným technickým normám. Ide o nízkoteplotnú LED lampu so studeným modrým svetlom v rozsahu vlnovej dĺžky 460-470 nanometrov, ktorá zaručuje bielenie zubov pohodlne a úplne bezpečne v použitom rozsahu 3x15 minút.

Vlastný mechanizmus bielenia sa zakladá na súčinnosti komplexných fyzikálnych a chemických procesov. Začína sa prípravnou – čistiacou – aktivijúcou fázou po ktorej gél eliminuje zažltnutie na povrchu a v mikroštruktúre zubnej skloviny.
Pri použití bieliaceho gélu Smilepoint Normal sa počas bielenia uvolňuje menej ako 0,1% peroxidu vodíka, bieliaci gél Natural neobsahuje peroxid vodíka vôbec. V molekulách spôsobujúcich znečistenie (chromogény) sa účinkom svetla rozpadnú chemické väzby (prvých 15 minút), následne účinné látky uvoľňujúce sa z bieliaceho gélu tieto molekuly rozložia, čím sa dosahuje bieliaci účinok na povrchu zubov.

 

Smilepoint Dentist Partner Program

Dr_Judit_SzaboDr. Judit Szabó dentista – Budapešť

S odporúčaním vedúceho dentistu stredoeurópskej sekcie Smilepoint Dentist Partner Program

Možnosť používania Futura 2400™  LED lampy pre dentistov zabezpečuje pružný systém 3 mesačného prenájmu. Lampa je jednoducho montovateľná na všetky modely zubárskych kresiel, resp. je tu možnosť dodania stojanu.
Bieliacie balíky Smilepoint sú objednateľné s priloženým návodom v slovenčine. Obsahujú: 10ml bieliaceho gélu v striekačke, 1ks silikónovú vložku na zuby, 3ks vlhčené obrúsky, 1ks aktivačný sprej, 1ks utierku na sliny.
Kozmetické bielenie zubov zabezpečuje mimoriadne rýchlu návratnosť a vyrovnaný finančný príjem.
Pacienti mojej zubnej ambulancie sú veľmi spokojní s bieliacim programom Smilepoint, ktorý je bezpečne aplikovateľný hoci aj 4-5 krát ročne.

Zmluvní partneri Smilepoint Dentist Partner Program získajú:

 - Novú klientelu (rozšírenie počtu pacientov)
 - Rozšírenie poskytovaných služieb (bezbolestné bielenie zubov)
 - Dynamický nárast príjmov
 - Vysokokvalitné kontorlované produkty
 - Budovanie značky (centrálne), účinnú komunikáciu online a offline.

Ďalšie informácie/osobná konzultácia/vyskúšanie kozmetického bielenie zubov

Tel.: 0908 301 587
E-mail: eva.hrnekova@smilingslovakia.sk
www.smilepoint.sk

REGISTRÁCIA

Prosím, zaregistrujte sa, aby sme Vás mohli informovať o našich akciách, salónoch a aby ste mali možnosť pýtať sa našich odborníkov na bielenie zubov.

Meno

E-mailová adresa

Mesto